فروشگاه اینترنتی پته کرمان

می خواهیم بهترین فروشگاه اینترنتی پته کرمان شویم

فروشگاه پته شیدآرا

مطلب فوق را به صورت مقدمه ای عرض کردیم تا به این نکته اشاره کنیم که در این مجموعه، ما همواره با استقبال روز افزون مشتریان مواجه هستیم. یکی از دلایل آن این است که این محصول مثل صنایع دستی دیگری که در کشور بیشتر مطرح هستند مانند سفال و گیوه و معرق و تذهیب و ده ها هنر مطرح دیگر، چندان شناخته شده نیست. با این که بدون اغراق می توان گفت که پتانسیل پته دوزی، حتی از برخی از این هنرها بسیار بالاتر است و به همین جهت در حال فراگیر شدن است.

خریداران پته که نمی دانستند پته چیست!

همانطور که قبلا در مقاله دیگری به آن اشاره کردیم، اکثر افراد غیر کرمانی که مراجعه کننده به ما به عنوان یک فروشگاه اینترنتی پته کرمان هستند، تا مدتی قبل، فقط از پته، ضرب المثل “پته را روی آب انداختن” را می دانستند و نمی دانستند این پته که در همین ضرب المثل آمده چیست؟ حتی خود ما در فروشگاه پته شیدآرا در اوایل شروع فعالیت، زمانی که با بسیاری از دوستان و نزدیکان در اقصی نقاط کشور برخورد می کردیم و می گفتیم در زمینه پته فعالیت می کنیم، قریب به اتفاق می گفتند، پته دیگر چیست؟! ولی همان ها اکنون، نسبت به پته شناخت کافی دارند و حتی برخی مشتری و خریدار پر و پا قرص پته هستند.

همین اتفاق دارد در سراسر کشور می افتد و به همین جهت، است که می گوییم آمار مشتریان پته، رو به رشد است. پته محصول بسیار زیبایی که دل بسیاری را می برد. دیزاین منزل و دکور بسیاری از اماکن مانند رستوران ها و کافی شاپ ها و حتی لباس کارکنان اماکن تفریحی و گردشگری دارد به پته دوزی های جذاب مزین می شود و این صنعت هنری جذاب، برای ما نوید بخش رسوخ یک فرهنگ ناب ایرانی به منازل اکثر ایرانیان در قالب پته دوزی های ناب کرمانی است.

ما در صنایع هنری شید، برای این گسترش جذابیت پته در دل ایرانیان خوش ذوق برنامه ریزی کردیم تا آنها بتوانند، مسیر خرید پته را با سهولت هر چه بالاتر طی کنند. طرح گسترده فروشگاه اینترنتی پته کرمان را در قالب طرح پته شیدآرا به تصویب رساندیم و در این زمینه به صورت تخصصی فعالیت خود را آغاز نمودیم.

اهداف ما از تأسیس فروشگاه اینترنتی پته کرمان

فروشگاه آنلاین پته شیدآرا یک خط ارتباط مستقیم بین تیم دوزندگان پته شیدآرا و خریداران پته می باشد و واسطه یا دلالان حرفه ای پته، تأثیر خاصی در این روند ندارند. به همین جهت، ادعا داریم می توانیم برای خرید های عمده و تکی پته دوزی کرمان، یک روند امن و حرفه ای را طی نماید.

یکی از نیت های قلبی تیم پته شیدآرا، از تأسیس فروشگاه اینترنتی پته کرمان، پاک کردن غبار محرومیت و مظلومیت از رخسار پته دوزان و هنرمندان عرصه پته می باشد. این صنعت در دل خود، افراد صبوری را جای داده که با تلاش و کوشش فراوان، یک دست ساز گرانبها را خلق می کنند و پته ای که ما در یک نگاه، جذب آن می شویم، آن پته دوز، شاید چند ده روز با حوصله و صبر فراوان به آن چشم می دوزد و دوخت به دوخت و میلیمتر به میلیمتر، ان را به پیش می برد تا دنیای جدیدی از جذابیت هنر ایرانی به رخ جهانیان کشیده شود.

باید به این قشر افتخار کنیم و واقعا ما در تیم برندینگ و روابط عمومی پته شیدآرا این حس افتخار را داریم که در مجموعه ما این عزیزان در کنار ما هستند و خدمتگذار و معرف این قشر زحمتکش هستیم و اینها قلب مجموعه پته شیدآرا هستند.

فروشگاه اینترنتی پته کرمان، این امکان را به ما می دهد که بتوانیم هر چه بهتر، دسترنج این قشر مظلوم را مطرح نماییم و بتوانیم برای آنها، به واسطه مشتریان هنرشناس و هنردوست، هر چه بیشتر کارآفرینی نماییم.

از این پس در هر جای دنیا، پته دوزی کرمان جلوی چشمان شماست

علاوه بر آن، این طرح فروشگاه آنلاین پته کرمان، کمک می کند تا مشتریانی که هر روزه از بین نقش ها و طرح های متنوع، خواستار پته می شوند، خود را در قلب بازار کرمان حس کنند و کمبودی برای ارائه سفارش خود نداشته باشند. شما در اقصی نقاط کشور می توانید سفارشات پته خود را مستقیما با تیم دوزندگی پته شیدآرا، از طریق مدیریت فروش پته شیدآرا در میان بگذارید. علاوه بر آن، مدل های متنوعی از محصولات پته دوزی دوخته شده و آماده نیز در فروشگاه به چشم می خورند که می توانید آنها را نیز ملاحظه بفرمایید و از میان آن محصولات آماده، سفارشات خود را ثبت نمایید تا در اسرع وقت در اختیار شما قرار گیرد.

خرید آنلاین پته کرمان

مزایای فروشگاه اینترنتی پته کرمان برای مشتریان

به طور خلاصه، اگر بخواهیم مزایای طرح ما در قالب فروشگاه اینترنتی پته کرمان را بیان کنیم، می توان به این موارد اشاره نمود:

 • عمده فروشی پته به صورت تخصصی: با همکاری قشر گسترده ای از پته دوزان هنرمند کرمانی، امکان تولید و دوخت پته های مورد نیاز شما را به صورت عمده فراهم می کند. علاوه بر آن، دپوی مناسبی از محصولات معمولا در تیم پته شیدآرا وجود دارد که امکان خرید عمده شما را بسیار راحت تر می کند.
 • کلکسیون بزرگی از طرح ها و نقش ها و محصولات متنوع پته دوزی که به شما حق انتخاب بالایی می دهد
 • قیمت مناسب بدون دلالی های متعدد که هر کدام از مراحل خرید فروش قبل از این که به دست شما برسد، به قیمت محصول می افزاید
 • امکان سفارش از هر نقطه ای از دنیا: ما سعی داریم کاری کنیم که محصولات پته دوزی کرمان، از اقلام سوپرمارکت محل شما نیز به شما نزدیکتر باشد. زمانی که پته شیدآرا با شماست، به مثابه این است که شما در وسط بازار پته کرمان هستید و همه چیزی که از محصولات پته دوزی در ذهن دارید، در دسترش شماست و ما برای شما تأمین میکنید. حتی معایب خرید حضوری مثل عدم دسترسی و اشراف به اطلاعات کامل محصول در اینجا از بین رفته و با سنجش مناسب کیفیت و قیمت محصولات می توانید به سفارش عمده یا جزئی پته های مدنظر خود بپردازید.

خرید انواع محصولات پته دوزی

در فروشگاه پته شیدآرا، شما به موارد زیر دسترسی خواهید داشت:

 • پته رومیزی یا رانر در مدل های سه تکه و یک تکه مانند پته روی عسلی یا پته دوزی رو اپنی
 • پته ساعت دیواری
 • پته جای دستمال کاغذی یا همان پته جا کلینکسی
 • پته تابلو دیواری یا همان پته قاب شده در نقش های متنوع مانند و ان یکاد، طاووسی، درخت زندگی، بادامی یا بته جقه و نقوش دیگر
 • پته روی سینی یا همان پته تو سینی که با پته هایی مانند پته روی قندان و پته زیرلیوانی و پته روی سماور و پته دور قوری و پته دور فنجان و استکان یا جا لیوانی پته می تواند سرویس پته چایی شما را تکمیل کند
 • پته توی بوفه ای
 • پته بقچه مانند پته دوزی بقچه با طرح بازو بندی
 • پته کوسن و پشتی یا متکا و روی بالشتی و کناره و تشک و تشکچه پته دوزی شده در قالب های تکی یا سرویس شاه نشین
 • پته روتختی
 • کیف پته دوزی شده یا کیف لوازم آرایشی پته یا چمدان و کوله پشتی پته
 • کفش و صندل پته دوزی شده ترکیبی با چرم و به صورت یکدست
 • پته دوزی روی لباس مانند لباس مجلسی بانوان و لباس کادر مراکز گردشگری و غذاخوری مانند کافی شاپ ها و رستوران ها
 • سرویس پته کامل جهیزیه عروس که اتاق پته عروس شما را به راحتی با این ست پته عروس، تکمیل و به صورت حرفه ای و یکدست تزئین می کند
 • سرویس جواهرآلات و زیورآلات پته مانند سرویس گردنبند پته، پابند پته، دستبند، گوشواره، انگشتر، نیم ست پته و همینطور جا جواهری پته دوزی شده
 • اکسسوری های پته مانند کمربند پته دوزی شده، بند ساعت مچی و تل پته و جا موبایلی و کیف گوشی پته دوزی شده
 • پته جانماز و سجاده و جا قرآنی یا همان جلد قرآن پته دوزی شده
 • ظروف پته مانند آجیل خوری یا جا آجیلی، شکلات خوری یا جا شکلاتی، شیرینی خوری، میوه خوری
 • پوشش های جزئی لوازم خانگی مانند دستگیره یخچال پته و رو تلویزیونی و سطل زباله پته
 • محصولات جزئی دیگر مانند گیره روسری پته یا پته دوزی پادری یا سفره پته دوزی و جاکلیدی پته
 • مفشو پته دوزی شده و دیگر نگه دارنده ها از این جنس مانند صندوق و صندوقچه های پته
 • عروسک های پته دوزی شده
 • پته خام یا همان شال پته که به پته نادوز نیز معروف است
 • نخ پته دوزی گیاهی و سنتی و دیگر جنس های نخ که به تناسب طرح پته خام خریداری شده نیز می توانید آن را به صورت پکیج خریداری نمایید.

این پته ها در سایزهای بزرگ و کوچک و متوسط و در رنگهای مطرحی مانند پته های سفید و قرمز و زرد و فیروزه ای و سرمه ای و همینطور به صورت اشکال هندسی متنوع مانند پته دوزی های مربعی، مستطیلی، گرد دایره ای، گرد بیضی و اشکال منظم و نامنظم هندسی خلاقانه دیگر، عرضه می گردد.

خرید پته دوزی کرمان

چطور پته سفارش دهیم؟

شما با پر کردن فرم ارتباطی با قسمت فروش در همین سایت یا تماس یا ارتباط با مدیریت فروش پته شیدآرا که در همین سایت، راه های ارتباطی آن مشخص شده است، می توانید پته های مورد نیاز خود را ثبت سفارش کنید تا در اسرع وقت به سفارش شما رسیدگی شود. امید داریم با خرید شما مشتریان گرانقدر و ورود پته به خانه شما، خاطره خوش این خرید، برای ما سرمایه یک ارتباط دراز مدت شود که مشتریانی داریم که توانسته ایم، زندگیشان را مملو از فرهنگ غنی ایرانی کنیم و تا چشم به زندگی و خانه خود می گشایند، پته دوزی های کرمانی در جوار آنها، نشانگر عشق و صداقت و تعهد آنها به خانه و خانواده باشد.

این وبسایت محتوایی و فرهنگ سازی، زیرمجموعه فروشگاه پته شیدآرا به آدرس ShidAra.IR می باشد. برای مشاهده و خرید محصولات پته دوزی کرمان می توانید از این فروشگاه دیدن فرمایید.برای ورود به فروشگاه آنلاین پته دوزی شیدآرا کلیک کنید.

مقالات مرتبط

خرید پته کرمان در تهران بصورت آنلاین

تهیه و خرید پته کرمان در تهران یکی از مزایایی است که صنایع هنری شید، برای مشتاقان این هنر زیبا و جذاب از طریق فروشگاه پته شیدآرا و اپلیکیشن مربوطه فراهم کرده است و همچنین به این عزیزان، اطلاعات دقیق و کاملی در مورد محصولات مختلف پته دوزی ارائه می‌دهد. در این مقاله، به بررسی این خدمات در تهران می پردازیم.

آیا می دانید که پارچه پته دوزی را از کجا تهیه کنیم

پته دوزی یکی از هنرهای اصیل و سنتی ایران است. افرادی که می خواهند پته دوزی را یاد بگیرند با این سوال که پارچه پته دوزی را از کجا تهیه کنیم مواجه هستند. در این مطلب به معرفی یکی از برترین مراکز عرضه انواع لوازم پته دوزی از جمله پته خام و شال خواهیم پرداخت.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *